دلایل انتخاب تقویم تبلیغاتی برای تبلیغات

ساخت وبلاگ
چکیده : هدیه های بازاریابی تقویم های تبلیغاتی یکی از بهترین هدیه ها برای گسترش برند شرکت شما می باشد. مدی... با عنوان : دلایل انتخاب تقویم تبلیغاتی برای تبلیغات بخوانید :

هدیه های بازاریابی

تقویم های تبلیغاتی یکی از بهترین هدیه ها برای گسترش برند شرکت شما می باشد. مدیران بازاریابی در سراسر کشور بر این باورند که هدیه های تبلیغاتی گزینه ای کارآمد برای افزایش شهرت تجارت شما می باشند و موجب می شوند نام شرکت شما بیشتر در دید عموم باشد. این تقویم ها می توانند به عنوان هدیه در مراسم های مختلف به مشتریان داده شوند یا اینکه در سطح وسیع به درب منازل و شرکت های آنها پست شوند. تعداد محدودی از هدیه های تبلیغاتی با سطح کارآمدی تقویم های تبلیغاتی وجود دارند.

 

 

تقویم رومیزی

چرا تقویم های تبلیغاتی ابزاری کارآمد هستند.

1-قابلیت استفاده- تقویم ها اقلامی پر مصرف هستند که به سادگی فارغ از نوع تجارت و هدف گذاری شما قادر هستند به افزایش شهرت شرکت شما با گسترش نام تجارت، لوگو و اطلاعات تماس شما بین مشتریان کمک کنند. درباره این موضوع فکر کنید که به طور میانگین یک شخص چند بار ممکن است به تقویم رومیزی یا رو دیواری خود مراجعه کند. به ازای هر بار نگاه به تقویم، شما در حال تبلیغ و گسترش تجارت خود هستید.

2- فراوانی در تعداد- یک فرد به طور میانگین می تواند یک تقویم رو میزی، یک تقویم دیواری و یک تقویم در فضای عمومی شرکت خود و حداقل یک تقویم یا سررسید در منزل خود داشته باشد. به عنوان مثال اگر به سایر هدیه های تبلیغاتی همانند جاکلیدی بیاندیشید، هر فرد در خوشبینانه ترین حالت تنها به یک جاکلیدی نیاز خواهد داشت اما در مورد تقویم اینگونه نیست و شما می توانید طیف وسیعی از طراحی ها و تم های متفاوت را در چاپ و توزیع تقویم های خود برای استفاده در شرکتها و منازل مشتریان خود مورد استفاده قرار دهید.

3- قدرت خرید- قیمت میانگین تمام شده یک تقویم دیواری کمتر از یک دلار می باشد. با در نظر گرفتن این موضوع تعداد بالقوه مشتریان، کاربران، مدیران و شرکت های صنعتی که می توانید تجارت خود را در بین آنها گسترش دهید قابل توجه خواهد بود. با یک سرمایه گذاری متوسط قادر خواهید بود نظرات طیف وسیعی از مردم را به تجارت خود جلب کنید. تصور کنید شما قصد تبلیغ تجارت خود با چاپ و پخش تبلیغات سنتی را داشتید، آنگاه متوجه خواهید شد که با صرف مبلغ اندکی حتی به حداقل میزان موفقیت ارتباط با مشتری نیز نخواهید رسید.

4-مقبولیت جهانی- یکی از دلایل مهم استفاده از تقویم به عنوان کالای بازاریابی و تبلیغاتی مقبولیت جهانی آنها در بین عموم مردم مشغول در صنایع مختلف می باشد. چراکه تقویم یک کالای ضروری و مورد نیاز در هر خانه یا شرکت در سراسر جهان می باشد. با چاپ تقویم های سفارشی متناسب با خواسته و نیاز مشتریان نه تنها باعث گسترش شهرت شرکت شما می شود بلکه نشان دهنده احترام و ارزش قائل شدن به نظرات و علایق مشتریان نیز هست.

5- حضور دائمی- استفاده از تقویم های سفارشی باعث می شود نام و برند شرکت شما به صورت دائمی به مدت 12 ماه و یا حتی بیشتر در مقابل دیدگان مشتریان باشد. اگر شما هزینه چاپ تقویم وسررسید را بر مدت زمان 12 ماهه تقسیم کنید، هزینه نسبی تبلیغات شما به صفر میل خواهد کرد. که یک سرمایه گذاری ناچیز با تاثیرگذاری بلند مدت محسوب خواهد شد. با عرضه تقویم وسررسید به مشتریان خود به آنها نشان خواهید داد که در هر روز از سال در خدمت گذاری به آنها حاضر هستید.

در انتها اگر به دنبال رشد تجارت خود به صورت اقتصادی و تاثیرگذار هستید، استفاده از تقویم وسررسید یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود. با تحویل سال جدید، تقویم های تبلیغاتی نقش تاثیرگذار خود را مجدداً به نمایش خواهند گذاشت.

تقویم رومیزی, تقویم تبلیغاتی,...
نویسنده : محیا یوسفی بازدید : 15 تاريخ : چهارشنبه 8 شهريور 1396 ساعت: 14:46