تقویم های تبلیغاتی یادآوری کننده تجارت شما

ساخت وبلاگ
چکیده : اولین و مهمترین مزیت استفاده از تقویم های تبلیغاتی این است که در هر ماه در طول یک سال تج... با عنوان : تقویم های تبلیغاتی یادآوری کننده تجارت شما بخوانید :
 

اولین و مهمترین مزیت استفاده از تقویم های تبلیغاتی این است که در هر ماه در طول یک سال تجارت تان را برای مشتریان شما یادآوری می کند که این امر نه تنها یک یادآوری کننده معمولی بلکه یک نوع مثبت و تاثیرگذار از آن می باشد. استفاده از یک تقویم رومیزی مناسب با تصاویر و طراحی هنری جذاب و منحصر به فرد می تواند بازتاب دهنده سبک و کلاس و اعتبار تجارت شما باشد که می تواند به مشتریان شما این موضوع را هر روزه یادآور شود که شرکت و تجارت شما همان چیزی است که آنها به دنبالش هستند. هر خانه و شرکتی نیاز به تقویم وسررسید دارد که این موضوع امکان وارد کردن تجارت و بازاریابی شما را به خانه ها و شرکت های کاربران ومشتریانتان فراهم می کند و باعث می شود هر روزه با دیدن تقویم در تماس مستقیم با شما باشند.

 

تقویم رومیزی

هدایای تبلیغاتی کارآمد

بسیاری از هدیه های تبلیغاتی هدف تعریف شده برایشان را ارضا نمی کنند. به این دلیل که برخی هدایای تبلیغاتی قابلیت استفاده مداوم ندارند و معمولا برای مدت زمان زیادی توسط مشتریان و کاربران مورد استفاده قرار نمی گیرند و معمولا یا گم می شوند و یا درون انبار و کمدهای خانه محبوس می شوند. در نتیجه برای شرکت هایی که به امید موفقیت در تبلیغات از این اقلام استفاده کرده اند، این موضوع یک شکست بزرگ محسوب می شود. بدین دلیل است که برای تبلیغات معمولا کالاهای سفارشی توسط مشتریان مورد استفاده قرار می گیرند. مشتری خود را در پشت میزش تجسم کنید که هر روز و در کل طول مدت روز تقویم رومیزی تبلیغاتی شما بر روی میزش توجهش را جلب می کند. این موضوع باعث می شود ضمیر ناخودآگاه او به سمت تجارت شما جلب شود. فراموش نکنید که تداوم و تکرار کلیدی ترین عامل در تبلیغات موفق می باشد. تنها کاری که شما باید انجام دهید توزیع تقویم وسررسیدهای تبلیغاتی رایگان در زمان مناسبی از سال پیش از فرارسیدن سال جدید است که مطمئن شوید مشتریان شما از تقویم و سررسید دیگری استفاده نخواهند کرد. این کار را می توان تبلیغاتی موثر و سریع لقب داد.

مزایای دیگر استفاده از تقویم به عنوان هدیه تبلیغاتی

وقتی که حرف از هدیه های تبلیغاتی در معرض دید می شود، تقویم و سررسید از مزایای آشکار زیادی برخوردار است. در زیر به تعدادی از این مزایای منحصر به فرد در استفاده از تقویم و سررسید به عنوان هدیه تبلیغاتی اشاره خواهد شد: نداشتن محدودیت کاربر و مکان: همه ما از هرجنسیت و سن به تقویم وسررسید نیاز داریم و باید بدانیم که امروز چه روزی است و برای اجتناب از فراموشی، رویدادهای مهم را نیز بر روی آن نشانه گذاری کنیم در نتیجه یک تقویم رومیزی در هر مکانی می تواند وسیله ای برای ایجاد شناخت برای شرکت و تجارت شما باشد. طراحی چشم نواز: یک تقویم سفارشی با یک اثر و ساختار هنری یا یک تصویر چشم نواز در پس زمینه آن می تواند نظر هرکسی را به خود جلب کند که با قرار دادن نام و برند تجارت خود در مکانی مناسب و استراتژیک بر روی این تصویر چشم نواز می توانید به ایجاد و گسترش شناخت از تجارت خود کمک کنید.

تعامل روزانه با مشتریان

همانطور که قبلا ذکر شد، تقویم ها نقش مهمی را در زندگی روزانه مشتریانی که آنها را دریافت می کنند بازی خواهند کرد. هر بار که مشتری شما به تقویم رومیزی خود نگاه کند که ممکن است برای چک کردن قرار کاری، تاریخ تولد یا زمان ملاقات یا چک کردن روز باشد، در واقع به طور غیر مستقیم با نام و برند شرکت شما در تعامل خواهد بود و به طور ناخودآگاه تجارت شما برایش یادآوری می شود.

قیمت پایین در ازای میزان تاثیرگذاری بالا

از آنجا که تقویم یک کالای تبلیغاتی مورد استفاده در طول یک سال است و می تواند بر روی افراد زیادی تاثیر گذار باشد (هر کسی که وارد فضایی که تقویم شما در آن قرار دارد می شود یا حتی هر کس که از آن مکان عبور می کند) پس در مجموع قیمت نسبتا پایینی در مقایسه با تاثیری که بر افراد می گذارد را به شما تحمیل خواهد کرد.

تقویم های سفارشی بیشترین تاثیر را می گذارند

طراحی و تصاویر چاپ شده بر روی تقویم های تبلیغاتی می تواند نشانگر شخصیت تجارت شما باشد و می تواند به بهبود تصویر ذهنی افراد از تجارت شما کمک کند. این باعث می شود تقویم ها هدایایی شخصی و قابل احترام برای مشتریان شما باشند.

قدرت تبلیغاتی تقویم ها را دست کم نگیرید

تقویم وسررسیدها می توانند ابزاری کارآمد و قدرتمند در عرصه تبلیغات باشند. آن زمانی که تقویم و سررسیدها حتی به عنوان هدیه تبلیغاتی نیز مد نظر شرکت ها نبودند، گذشته است و امروزه در عرصه رقابتی تبلیغات، کمتر شرکت و تجارتی را خواهید یافت که از اثر این هدیه های تبلیغاتی کارآمد و موثر چشم پوشی کنند.

تقویم رومیزی, تقویم تبلیغاتی,...
نویسنده : محیا یوسفی بازدید : 19 تاريخ : چهارشنبه 8 شهريور 1396 ساعت: 14:39